
Bergara Rifles BA0025 BMR 0 MOA Rail Matte Black 0 MOA
by Bergara
Availability:IN STOCK ONLINE
$29.99
Please Allow 4-5 Business Days for In Store Pickup
Product Features & Specifications
Bergara Rifles BA0025 BMR 0 MOA Rail Matte Black 0 MOA
0 MOA rail for Bergara BMR rifles, picatinny style rail, not compatible with rings that have two lugs.Comes with Screws.
| Brand | Bergara Rifles |
| Model | BMR 0 MOA Rail |
| Firearm Fit | Bergara BMR |
| Color | Matte Black |
| Material | Steel |
| Firearm Type | Rimfire Rifle |
| Rings Included | No |
| Style | Picatinny / Weaver |
| Length | 5" |
| MOA | 0 |
| Height | 0.25" |
| Includes | Mounting Hardware |
| Width | 0.80" |
| Weight | 2.40 oz |
| SKU | 151118 |
| UPC | 043125000524 |
| MPN | BA0025 |
Specifications
Explore the specific details and characteristics
- SKU
- 151118
- UPC
- 043125000524
- MPN
- BA0025








