
Boe Suppression BOE-IL9 IncoLite 9 9mmLuger 1.50" 718 Inconel 1/2"x28
Availability:IN STOCK ONLINE
$540.00
$612.72
Please Allow 4-5 Business Days for In Store Pickup
Product Features & Specifications
Boe Suppression BOE-IL9 IncoLite 9 9mmLuger 1.50" 718 Inconel 1/2"x28
| Brand | BOE Suppression |
| Model | IncoLite 9 |
| Caliber | 9mm Luger |
| Material | 718 Inconel |
| Length | 5" |
| Diameter | 1.50" |
| Thread Pattern | 1 / 2"x28 |
| SKU | 188419 |
| UPC | 766897410987 |
| MPN | BOE-IL9 |
Specifications
Explore the specific details and characteristics
- SKU
- 188419
- UPC
- 766897410987
- MPN
- BOE-IL9







