
Freedom Ordnance FX9P 9mm Luger 31+1 4" Flat Dark Earth Pistol - FX9P4-FDE
Availability:OUT OF STOCK
$669.99
$829.99
Product Features & Specifications
FREEDOM ORDNANCE FX9P4-FDE FX9P 9mm Luger 31+1 4" Flat Dark Earth
| Brand | FREEDOM ORDNANCE |
| Model | FX9P |
| Caliber | 9mm Luger |
| Barrel Length Range | 4" to 4.99" |
| Capacity | 31+1 |
| Barrel Length | 4" |
| Max Capacity | 31 |
| Stock Finish | Flat Dark Earth |
| SKU | FX9P4-FDE |
| UPC | 856169007103 |
Specifications
Explore the specific details and characteristics
- CATEGORY
- SPECIALTY
- BRAND
- FREEDOM ORDNANCE
- MODEL
- FX9P
- BARREL LENGTH
- 4"
- CAPACITY
- 31+1
- STOCK FINISH
- FLAT DARK EARTH
- BARREL LENGTH RANGE
- 4" TO 4.99"
- SKU
- FX9P4-FDE
- UPC
- 856169007103
- MPN
- FX9P4-FDE







