
Garmin 0100269100 Xero L60i Laser Rangefinder 7x32mm Black
by Garmin
Availability:IN STOCK ONLINE
$2,499.99
Please Allow 4-5 Business Days for In Store Pickup
Product Features & Specifications
Garmin 0100269100 Xero L60i Laser Rangefinder 7x32mm Black
| Brand | Garmin |
| Series | Laser Rangefinder |
| Model | Xero L60i |
| Magnification | 7x |
| Color | Black |
| Resolution | 960x540 |
| Objective | 32mm |
| Eye Relief | 18mm |
| Power Source | USB-C |
| Includes | Carrying Case |
| Exit Pupil Diameter | 4.60mm |
| SKU | 191967 |
| UPC | 753759332471 |
| MPN | 0100269100 |
Specifications
Explore the specific details and characteristics
- SKU
- 191967
- UPC
- 753759332471
- MPN
- 0100269100







