
MDT Sporting Goods Inc 109671BLK 3rd 7 PRC Black Polymer
Availability:IN STOCK ONLINE
$49.99
Please Allow 4-5 Business Days for In Store Pickup
Product Features & Specifications
Mdt Sporting Goods Inc 109671BLK 3rd 7 PRC Black Polymer
| Brand | Mdt Sporting Goods Inc |
| Caliber | 7mm PRC |
| Capacity | 3rd |
| Color | Black |
| Material | Polymer |
| Length | 3.850" |
| Weight | 2.20 oz |
| SKU | 183633 |
| UPC | 990482719623 |
| MPN | 109671BLK |
Specifications
Explore the specific details and characteristics
- SKU
- 183633
- UPC
- 990482719623
- MPN
- 109671BLK







