
Springfield Armory Echelon 9mm Luger 18+1 4" Barrel, Aimpoint 3.5 MOA Red Dot EC9409BFCCOA
Availability:IN STOCK ONLINE
$1,020.99
$1,199.99
Please Allow 4-5 Business Days for In Store Pickup
Product Features & Specifications
Springfield Armory EC9409BFCCOA Echelon 9mm Luger 18+1 4"
| Brand | Springfield Armory |
| Model | Echelon |
| Caliber | 9mm Luger |
| Barrel Length Range | 4" to 4.99" |
| Capacity | 18+1 |
| Frame Size | Full Size |
| Optic Description | Aimpoint COA 3.5 MOA Red Dot |
| Barrel Length | 4" |
| Max Capacity | 18 |
| SKU | 191970 |
| UPC | 706397000974 |
| MPN | EC9409BFCCOA |
Specifications
Explore the specific details and characteristics
- SKU
- 191970
- UPC
- 706397000974
- MPN
- EC9409BFCCOA







