
Walther Arms 2891514 PDP *CA Compliant Full Size Frame 9mm Luger 10+1 4.50"
by Walther Arms
Availability:IN STOCK ONLINE
$706.99
Please Allow 4-5 Business Days for In Store Pickup
Product Features & Specifications
Walther Arms 2891514 PDP *CA Compliant Full Size Frame 9mm Luger 10+1 4.50"
| Brand | Walther Arms |
| Series | *CA Compliant |
| Model | PDP |
| Caliber | 9mm Luger |
| Barrel Length Range | 4" to 4.99" |
| Capacity | 10+1 |
| Frame Size | Full Size |
| Barrel Length | 4.50" |
| Max Capacity | 10 |
| SKU | 179655 |
| UPC | 723364235511 |
| MPN | 2891514 |
Specifications
Explore the specific details and characteristics
- SKU
- 179655
- UPC
- 723364235511
- MPN
- 2891514







