
CIA HG6034GB-N AP5 RAL8000 9MM 8.9" 30R FDE
by Century Arms
Availability:IN STOCK ONLINE
$1,549.99
$1,699.99
Please Allow 4-5 Business Days for In Store Pickup
Product Features & Specifications
CIA HG6034GB-N AP5 RAL8000 9MM 8.9" 30R FDE
| Brand | Century Arms |
| Model | AP5 |
| Caliber | 9mm Luger |
| Barrel Length Range | 8" to 8.99" |
| Capacity | 30+1 |
| Action | Semi-Auto |
| Barrel Length | 8.90" |
| Max Capacity | 30 |
| SKU | 192135 |
| UPC | 787450985001 |
| MPN | HG6034GBN |
Specifications
Explore the specific details and characteristics
- SKU
- 192135
- UPC
- 787450985001
- MPN
- HG6034GBN







