
Odin Works SUP-MOAB-2.0-7.62-BLK Moab 7.62mm 1.625" Black Steel 5/8"x24 Suppressor
by Odin Works
Availability:IN STOCK ONLINE
$616.55
$699
Please Allow 4-5 Business Days for In Store Pickup
Product Features & Specifications
Odin Works SUP-MOAB-2.0-7.62-BLK Moab 7.62mm 1.625" Black Steel 5/8"x24
| Brand | Odin Works |
| Model | Moab |
| Caliber | 7.62mm |
| Color | Black |
| Material | Steel |
| Finish | Cerakote |
| NRR | 139 dB |
| Length | 7" |
| Diameter | 1.625" |
| Thread Pattern | 5 / 8"x24 |
| Weight | 17.5 oz |
| SKU | 185649 |
| UPC | 850048530836 |
| MPN | SUP-MOAB-2.0-7.62-BLK |
Specifications
Explore the specific details and characteristics
- SKU
- 185649
- UPC
- 850048530836
- MPN
- SUP-MOAB-2.0-7.62-BLK







