
Rost Martin RM1F Tactical 9mm Luger 19+1 4.50" Optic Ready RM1FBLKOSP
by Rost Martin
Availability:IN STOCK ONLINE
$453.99
Please Allow 4-5 Business Days for In Store Pickup
Product Features & Specifications
Rost Martin RM1FBLKOSP RM1F Tactical 9mm Luger 19+1 4.50" Optic Ready/Serrated Slide, Interchangeable Backstrap Grip
| Brand | Rost Martin |
| Series | Tactical |
| Model | RM1F |
| Caliber | 9mm Luger |
| Barrel Length Range | 4" to 4.99" |
| Capacity | 19+1 |
| Frame Material | Polymer |
| Sights | Fixed |
| Slide Description | Optic Ready / Serrated |
| Grips | Interchangeable Backstrap |
| Barrel Length | 4.50" |
| Max Capacity | 19 |
| SKU | 190220 |
| UPC | 850067485650 |
| MPN | RM1FBLKOSP |
Specifications
Explore the specific details and characteristics
- SKU
- 190220
- UPC
- 850067485650
- MPN
- RM1FBLKOSP







