
Springfield Armory XD MOD4 9mm Luger 10+1 4" Barrel XDDG9101BLCM4
Availability:IN STOCK ONLINE
$371.99
Please Allow 4-5 Business Days for In Store Pickup
Product Features & Specifications
Springfield Armory XDDG9101BLCM4 XD MOD4 9mm Luger 10+1 4"
| Brand | Springfield Armory |
| Series | MOD4 |
| Model | XD |
| Caliber | 9mm Luger |
| Barrel Length Range | 4" to 4.99" |
| Capacity | 10+1 |
| Barrel Length | 4" |
| Max Capacity | 10 |
| SKU | 195050 |
| UPC | 706397003548 |
| MPN | XDDG9101BLCM4 |
Specifications
Explore the specific details and characteristics
- SKU
- 195050
- UPC
- 706397003548
- MPN
- XDDG9101BLCM4







