
Springfield Armory XD MOD4 9mm Luger 16+1 4" Barrel XDDG9101BM4
Availability:IN STOCK ONLINE
$371.99
Please Allow 4-5 Business Days for In Store Pickup
Product Features & Specifications
Springfield Armory XDDG9101BM4 XD MOD4 9mm Luger 16+1 4"
| Brand | Springfield Armory |
| Series | MOD4 |
| Model | XD |
| Caliber | 9mm Luger |
| Barrel Length Range | 4" to 4.99" |
| Capacity | 16+1 |
| Barrel Length | 4" |
| Max Capacity | 16 |
| SKU | 195049 |
| UPC | 706397003531 |
| MPN | XDDG9101BM4 |
Specifications
Explore the specific details and characteristics
- SKU
- 195049
- UPC
- 706397003531
- MPN
- XDDG9101BM4







