
Liberty Precision Machine LPM-10015 Anthem-S2 QD 30Cal/7.62mm 1.74" Black Suppressor
$795.00
$845
Please Allow 4-5 Business Days for In Store Pickup
Product Features & Specifications
Liberty Precision Machine LPM-10015 Anthem-S2 QD 30Cal/7.62mm 1.74" Black
The Anthem 2 series of .30 caliber rifle silencers is an evolution of the original Anthem series silencers from Liberty Precision Machine LLC.With lessons learned through the development of our other product lines, we have refreshed the Anthem baffle stack to achieve better performance and lighter weight.
| Brand | Liberty Precision Machine |
| Series | QD |
| Model | Anthem-S2 |
| Caliber | 30 Cal / 7.62mm |
| Color | Black |
| Firearm Type | Rifle |
| Finish | Cerakote |
| Length | 6.85" |
| Diameter | 1.74" |
| Rating | Full-Auto |
| SKU | 187807 |
| UPC | 850062101104 |
| MPN | LPM-10015 |
Specifications
Explore the specific details and characteristics
- SKU
- 187807
- UPC
- 850062101104
- MPN
- LPM-10015







