
Liberty Precision Machine LPM-10019 Mach-L 30Cal/7.62mm 1.74" Black Titanium Suppressor
$1,149.00
Please Allow 4-5 Business Days for In Store Pickup
Product Features & Specifications
Liberty Precision Machine LPM-10019 Mach-L 30Cal/7.62mm 1.74" Black Titanium
The Mach series of .30 caliber rifle silencers is an evolution of the original Anthem series silencers from Liberty Precision Machine LLC.With lessons learned through the development of our other product lines, we have refreshed the baffle stack to achieve better performance.
| Brand | Liberty Precision Machine |
| Series | Mach-L |
| Caliber | 30 Cal / 7.62mm |
| Color | Black |
| Material | Titanium |
| Firearm Type | Rifle |
| Finish | Cerakote |
| Length | 9.10" |
| Diameter | 1.74" |
| SKU | 187809 |
| UPC | 850062101142 |
| MPN | LPM-10019 |
Specifications
Explore the specific details and characteristics
- SKU
- 187809
- UPC
- 850062101142
- MPN
- LPM-10019







